Loading...

Místo konání

Režim vstupu
Účast na konferenci je možná pouze na základě pozvánky.

Dovolujeme si upozornit, že vzhledem k bezpečnostním opatřením musí mít s sebou při vstupu každý host konference potvrzenou registraci s QR kódem. Tu může předložit jak v tištěné, tak v elektronické podobě (např. na mobilním telefonu). Děkujeme za pochopení.

Místo konání
Konference se koná v Míčovně Pražského hradu, která se nachází v jižní části Královské zahrady a představuje skvost renesanční architektury. 

Přístup do sálu
Do Královských zahrad se vstupuje kovovou bránou (šipka "VCHOD"), k níž je příchod ze zastávky tramvaje 22 "Pražský hrad" směrem k Pražskému hradu. Vchod se nachází zhruba po 100 m na levé straně za restaurací Lví dvůr. Při příchodu skrz areál Pražského hradu (po průchodu II. nádvořím) přejdete Prašný most. Brána (šipka "VCHOD") se pak nachází napravo hned za mostem. Po průchodu branou pokračujte rovně k Míčovně, kde bude vchod označen.

Všichni hosté konference projdou bezpečnostní kontrolou Policie ČR.
Registrace hostů proběhne před vstupem do Míčovny. 

Hygienická opatření
(aktualizováno 17. června 2020)

Rozestupy: Počet osob v prostoru konference bude omezen na zhruba polovinu maximální kapacity sálu. Pro co nejvyšší pohodlí budou židle pro hosty v auditoriu rozmístěny s rozestupy. 

Roušky: Nadále platí povinnost nosit ochranné prostředky dýchacích cest uvnitř budov. Vstup do sálu bude umožněn jen hostům s nasazenou rouškou. 

Dezinfekce: V prostorách konference budou k dispozici dávkovače na dezinfekci. Celý prostor včetně toalet, klik atp. je průběžně dezinfikován. Po každém diskuzním panelu bude dezinfikován řečnický pult, stůl i mikrofony.

Osobní zodpovědnost: Žádáme hosty konference, aby v případě příznaků virózy a se zvýšenou teplotou zvážili svou osobní účast. Spoléháme na zodpovědnost a ohleduplnost každého jedince k ostatním.